Belarus 550-82 V4.0

Belarus 550-82

It’s based on sevills 800-1000 but reworked quite well! Have fun with it😀

I know about some of the problmes it will be coreccted soon!

YOU NEED TO UNZIP!!!

Thing it have:
– front, rear mudguard
– front, rear lights
– wheels

And much much more see for your self!

Requires: Interactive Control

Changelog: +

Credits:

rantott hus modding
tomek

3.3/5 - (14 votes)

Download mod

File File size
zip FS25_Belarus_Ultimate_Pack 329 MB

You may also like...

Subscribe
Notify of
guest
28 Comments
Newest
Oldest Most Voted
Gongyolthus_

amugy max grafikan jatszok, de jo

Játszótér

Max grafikán játszok tesám!

Rantott hus modding

Azoknak nem szokott menni akik rosszabb grafikán játszanak

RHM

Azért nincs lampátok mert szar grafikán játszotok

Játszótér

Ja amúgy azt jó lenne kijavitani

Gonyolthus_

Fényszóró most sem megyen !

Fasirt

azt*

Fasirt

A fenyszorója nem müködik ayt meg jó lenne ha kijavitani

Rantott hus modding

Na most lehet mondani mi kell itt vagyok!

FazakasErik

Amúgy meg hol tartanánk 3 traktort és 1 kombájnt

FazakasErik

Szerintem te életedbe nem láttál jószágot

FazakasErik

Te dracu

FazakasErik

Én városi öcsém, én falun élek

Last edited 7 months ago by FazakasErik
OPMTZ

Mivan városi yapper!

FazakasErik

Te is csak ennyit tudsz

ErikFazakas

es maskor foglalkozz magaddal es ne massal

ErikFazakas

mert te nagy gepez vagy ???? vagy mi

ErikFazakas

DR ZSENI mintha te ugy ertenel

ErikFazakas

Mi a bajod mikor nem is veled beszeltem

OPMTZ

Fazakas erik te látom nem nagyon értesz a jatekhoz

ErikFazakas

Nekem ment másogyjára

katona erik

Fazakas Erik megcsináltam de nem megy leggalább már 20 szor beraktam

OPMTZ

Szuper mod! Gratula a készítőnek, gyönyörű munka!!! Még egy kis javítás és profi lesz!!!

FazakasErik

De mind a két sár védőt elől hátul lehet más színre váltani és a két hátsót külön és a két elsőt is külön

fasirt

a fenyszoro nem mukodik es a sarvedo valamelyik konfiguracioja kek es nem olyan amire festem

ErikFazakas

Amúgy nagyon jó a mod csak nem mennek a fényszórók rajta

ErikFazakas

Rakd be kétszer a modot, nekem sem ment mikor be raktam elsőre hanem le töltöttem és be raktam még egyszer és megjelent és ment is

katona erik

van egy kicsi baj vele mert nem jelenik meg a farmin szimulátorban a mods

28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x