Szia! Örülök, hogy végre bekerült egy ilyen vágóasztal a játékba, viszont láttam benne néhány vizuális hibát. Például az aratásnál a napraforgó animációja nem a vágóasztalon belül, hanem az asztal előtt történik, mielőtt a kombájnba érne. Próbáltam javítani ezeket a hibákat, de egyedül inkább nem erőltetem tovább. Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudnánk-e közösen csinálni ezt a vágóasztalt úgy, hogy tökéletes legyen?
Bence
4 months ago
Azta. Köszi a megosztást, régi vágyam volt már. Nagyon jó mod.
Szia! Örülök, hogy végre bekerült egy ilyen vágóasztal a játékba, viszont láttam benne néhány vizuális hibát. Például az aratásnál a napraforgó animációja nem a vágóasztalon belül, hanem az asztal előtt történik, mielőtt a kombájnba érne. Próbáltam javítani ezeket a hibákat, de egyedül inkább nem erőltetem tovább. Azt szeretném kérdezni, hogy meg tudnánk-e közösen csinálni ezt a vágóasztalt úgy, hogy tökéletes legyen?
Azta. Köszi a megosztást, régi vágyam volt már. Nagyon jó mod.